Justyna Trela – Michałkiewicz

Wierzycielowi przysługuje prawo wyboru komornika. W takim przypadku we wniosku egzekucyjnym należy wpisać, iż „wyboru komornika dokonano na podstawie art. 8 ustawy

o komornikach sądowych i egzekucji”.

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa Podgórza w Krakowie
Justyna Trela-Michałkiewicz jest właściwy miejscowo do prowadzenia egzekucji dla obszaru znajdującego się w części miasta Krakowa w granicach dzielnicy Podgórze, tj. ulice:

A

Abrahama

Agatowa

Agawy

Albańska

Albatrosów

Aleksandrowicza

Aleksandry

Algierska

Amarantowa

Andricia

Andrusikiewicza

Andrychowska

Anusi

Arktyczna

Armii Kraków

 

B

Babiego Lata

Babińskiego Józefa dr

Babinicza

Baczyńskiego Krzysztofa Kamila
Badurskiego

Bagienna

Bagrowa

Balanówka

Balickiego

Bażanki Kaspra

Bałuckiego Michała
Banachiewicza Tadeusza

Barbary

Bardowskiego

Barlickiego

Barska

Bartla

Bartników

Barty Płk.

Barycka

Bastionowa

Batalionów Chłopskich

Batki

Bednarska

Bellerta Józefa

Bełzy

Benedykta św.

Benedyktyńska

Berdyczowska

Beskidzka

Biała Droga

Białoruska

Białostocka

Bielskiego

Bieżanowska

Bieniarzówny Janiny prof.
Bierkowskiego

Biernata z Lublina

Biesiadna

Bieszczadzka

Billewiczów

Biskupińska

Blacharska

Bluszczowa

Bławatkowa

Błotna

Błotniska

Bobrowa

Bobrzyńskiego Michała prof.
Bocheńskiego Józefa ojca
Bochenka

Bochnaka

Boczna

Bocznica

Bodzowska

Bogdanowicza Karola
Bogdanowskiego

Bogucianka

Bogucicka

Bohaterów Getta

Bojki

Bolesława Śmiałego

Bonarka

Boratyńskiego Czesława
Borkowska

Borkowskie Błonia

Borowinowa

Borsucza

Botewa Christo

Braci Dudzińskich plac

Braci Jamków

Braci Kiemliczów

Brandla

Braterska

Braterstwa Broni

Brodzińskiego

Brożka Jana

Browarniana

Brucknera Aleksandra

Brzask

Bugaj

Bujaka

Bukowa

Bulwar Podolski

Bułgarska

Bułhaka Jana

Bunscha Karola

Buraczana

Burgundzka

Butrymów

Bystra

 

C

Cechowa

Cegielniana

Ceglarska

Celna

Centkiewiczów

Cesarza Benedykta
Chałubińskiego

Chanieckiej

Chęcińska

Chlebnicza

Chłodna

Chłopska

Chmieleniec

Chmielna

Chochołowska

Chojnicka

Chorzowska

Chrzanowskiego

Ciasna

Ciechanowska

Ciechocińska

Ciepła

Ciesielska

Ciołkosza

Czackiego Tadeusza
Czajkowskiego Józefa

Czajna

Czapińskiego

Czarnieckiego

Czarnochowicka

Czarnogórska

Czarodziejska

Czechosłowacka

Czechowicza

Czeczotta

Czeppe Zdzisława

Czerska

Czerwiakowskiego

Czerwone Maki

Czołgistów

Czorsztyńska

Czuchnowskiego

Czwartaków

Czyżówka

Czymańskiego

Czyrniańskiego

Ćwiklińskiej

Ćwikłowa

 

D

Daliowa

Danalówka

Danusi Jurandówny

Darasza

Dauna

Dębickiego Stanisława

Dębnicka

Dębnicki Rynek

Dęboroga

Dębowa

Dąbrówki

Dąbrowskiego

Dębskiego

Dekarzy

Dekerta

Dembowskiego

Deotymy

Dercza Władysława

Dereniowa

Dźwigońskiego

Długosza Jana

Do Groty

Do Luboni

Do Wilgi

Dobczycka

Dobrowolskiego Antoniego
Doktora Judyma

Domagały

Domowa

Doroszewskiego

Dróżka

Drewniana

Droga Rokadowa

Drożdżowa

Druhny Hanki

Drukarska

Drużbackiej

Druskiennicka

Dubois

Dudzińskich Braci

Duża Góra

Dworcowa

Dworska

Dworski Ogród

Dygasińskiego

Działkowa

Działowskiego

Dziewiarzy

Dzikiej Róży

 

E

Eibischa Eugeniusza

Ekielskiego Władysława

Emira por.

Estońska

 

F

Falista

Falowa

Fałęcka

Fałęcki Rynek

Familijna

Fedkowicza Jerzego

Filipowicza

Flanka

Forteczna

Fredry Aleksandra

 

G

Gacki

Gadomskiego Walerego

Gajowa

Gałęzowskiego Józefa
Gardowskiego

Gółaśka

Górników

Górska

Gąsiorowskiego

Gdowska

Geologów

Gersona

Gierymskich

Gilowa

Gipsowa

Gliniana

Głogowska

Gminna

Golikówka

Golkowicka

Goździkowa

Głaśka

Gołąba

Gościnna

Gombrowicza

Goplany

Gorczyna

Goryczkowa

Goslara Juliana

Goszczyńskiego

Granitowa

Grawerska

Grochowa

Grodzisko

Gromady

Grudziąż
Gromadzka
Gronostajowa

Gronowa

Grota Roweckiego Stefana
Gruszczyńskiego

Gryglewskiego

Grzecha

Grzegorzewskiej Marii
Grzepickiego

Grzepskiego

Grzybki

Gumniska

Gumowskiego Jana

Gutenberga Jana

Gwarna

Gwieździsta

 

H

Habeli

Hajera

Hallera

Halszki

Harasymowicza Jerzego
HarcerskaHarcerzy Krakowskich

Heila Edwarda

Heleny

Heligundy

Heltmana

Herbowa

Hetmańska

Heweliusza

Hoborskiego

Hodura Franciszka bpa.
Hoffmanowej Klementyny
Hollendra

Homolacsa Karola

Horaka

Hoyera

Hubalczyków

Huculskiej

Hufcowa

Husarska

Hypty

 

I

Iłowa

Imielna

Inicjatywy Lokalnej

Irysowa

Iwaszkiewicza

Iwonicka

 

J

Jachimeckiego Zdzisława

Jacka Św.

Jaglarzów

Jagodowa

Jahody Roberta

Jakubowskiego

Jana Heweliusza

Jana XXIII

Janasówka

Janowa Wola

Janowskiego Jana

Jar

Jarockiego

Jarosławska

Jasielska

Jasieńskiego

Jasienicy Pawła

Jasińskiego

Jasiukowicza

Jastrzębia

Jaworowa

Józefińska

Jędrzejczyka

Jeleniogórska

Jeździecka

Jelskiego

Jemiołowa

Jerozolimska

Jerzmanowskiego

Jesienna

Jugowicka

Juranda ze Spychowa

 

K

Kacza

Kadena – Bandrowskiego
Kadłubka Wincentego

Kaimska

Kajzera ks.

Kaktusowa

Kalinowa

Kaliska

Kallimacha

Kalwaryjska

Kamieńskiego

Kamieniarska

Kamieniecka

Kanarkowa

Kapelanka

Karabuły Wojciecha ks.

Karpacka

Karpińskiego Franciszka

Kawowa

Kącik

Kędzierzyńska

Kąpielowa

Kępińskiego Antoniego

Kępna

Kenara

Ketlinga

Kiełkowskiego

Kiemliczów Braci

Kiepury

Kierzkowskiego

Kijanki

Kilińskiego Jana

Kingi św.

Klemensa

Klimeckiego

Kliniec

Klonowica Sebastiana

Kluka Jana

Kluszewskiego

Kłodzka

Kłuszyńska

Kminkowa

Kobierzyńska

Kochmańskiego

Kokosowa

Kokotowska

Kolarzy

Kolejarzy

Kolejowa

Kolista

Kolna

Kolonijna

Koźlarska

Koźmiana

Kołaczkowskiego

Kościuszkowców

Kołobrzeska

Kołodziejska

Komandosów

Komuny Paryskiej

Konfederacka

Konwaliowa

Kopernickiego Izydora

Kopiec Krakusa

Koprowa

Korczyńskiego

Kordiana

Korepty

Kormoranów

Korpala Michała

Kosiarzy

Kosocicka

Kostaneckiego

Kostrzewskiego Józefa
Koszalińska

Koszarówka

Koszutki

Koszykarska

Kotowskiego

Kotsisa Aleksandra

Kowalska

Kozia

Kozienicka

Kozietulskiego

Kraka

Krakusa

Krasickiego Ignacego

Krasowa

Krawiecka

Królówka

Krępy Aleksandra

Kredowa

Kresowa

Krochmalniki

Krokusowa

Krośnieńska

Krumłowskiego

Konstantego

Krupińskiego

Krymska

Krystyna z Ostrowa

Kryształowa

Krzemieniecka

Krzemionki

Krzewowa

Krzyżańskiego

Krzyżanowskiego

Krzyżtoporska

Krzymulskiego

Krzywda

Księżarskiego Feliksa

Księżycowa

Kukiełek Golkowickich
Kułakowskiego Henryka

Kurasia Ferdynanda

Kurczaba

Kuryłowicza

Kusia Ks.

Kustronia

Kutrzeby Tadeusza

Kwatery

Kwiatowa

Kwietna

 

L

Lanckorońska

Landaua Lwa

Lande Jerzy

Lasówka

Lasek

Laskowa

Laskowska

Lasogórska

Lasoty Plac

Laszczki

Lecha

Lechicka

Lecznicza

Legionów Piłsudskiego

Lei

Letnia

Libertowska

Libery

Lilli Wenedy

Liściasta

Limanowskiego

Lipińskiego Wacława

Lipowa

Lipowskiego

Lipska

Lirników

Lisa – Kuli

Lubostroń

Lubuska

Ludowa

Ludwinowska

Ludwisarzy

Lusińska

Lutego Tura

Lwa Landaua

Lwowska

 

Ł

Łabędzia

Łaczka Ks.

Łaczka M. ks.

Łagiewnicka

Łagiewnicki Plac

Łamana

Łanowa

Łapanowska

Łazy

Łódzka

Łężce

 

M

Maćka z Bogdańca

Macedońska

Macierzanki

Madalińskiego

Madejówka

Madera

Magnilii

Maja ks.

Maklakiewicza Jana

Makowa

Malborska

Malinowskiego

Malutka

Malwowa

Mała Góra

Małka

Małkowskiego

Marcika

Marcowa

Marusarzówny Heleny
Maryewskiego
Marzanny
Matecznego Antoniego /rondo/
Matematyków Krakowskich
Mazurska

Mączyńskiego Władysława ks.
Medalionów

Medyczna

Merkuriusza Polskiego

Miarowa
Michalika

Micińskiego Tadeusza

Mieczników

Miejscowa Mitrowa
Mierosławskiego

Mierzeja Wiślana

Mieszczańska

Miła

Miłkowskiego Zygmunta
Miodońskiego Jana

Mireckiego Montwiła Józefa
Mitery Stanisława

Mitkowskiego Władysława
Mlynowa

Młodzieży

Mochnackiego

Mochnaniec

Moczydło

Modra

Mogiłki

Mokra

Monte Cassino

Monterska

Moraczewskiego Macieja
Morawiańskiego

Morozowicza

Moszyńskiego

Motarskiego Tadeusza

Motyla

Muszyńskiego

Muzyków

Mydlarska

Myślenicka

Myśliwska

 

N

Na Dołach

Na Grządkach

Na Jazkach

Na Klińcu

Na Kozłówce

Na Leszczu

Na Łuku

Na Obrytki

Na Pokusie

Na Solniku

Na Ustroniu

Na Wrzosach

Na Zjeździe

Na Zrębie

Nad Czerną

Nad Drwinią

Nad Fosą

Nad Potokiem

Nad Serafą

Nad Wilgą

Nadwiślańska

Nadzieja

Nałęczowska

Nałkowskiej

Narwik

Nawsie

Nazaretańska

Nefrytowa

Nenko Julii

Neussera

Niebieska

Niecała

Niedźwiedziny

Niedzicka

Niemcewicza Juliana
Niepodległości Pl.
Niepokólczyckiego

Nierówna

Niewodniczańskiego

Niwy

Normandzka

Nowaczyńskiego Adolfa

Nowaka

Nowickiego

Nowodworskiego

Nowogródzka

Nowohucka od nr 37
Nowosądecka

Nowotarska

 

O

Obozowa

Obrońców Helu

Obrońców Modlina

Obrońców Poczty Gdańskiej
Obrońców Tobruku

Obronna

Obrony Tyńca

Ochocza

Odrzańska

Ogórkowa

Ogrodniki

Okólna

Okocimska

Okopowa

Okręglik

Okrzei Stefana

Ondraszka

Opalińskiego

Opałka prof. T.

Opatkowicka

Opiala

Oraczy

Orawska

Orleańska

Orszańska

Orszy Broniewskiego St.
Orzechowa

Osikowa

Ossowskiego Michała

Osterwy

Owocowa

 

P

Pagórkowa

Pajdaka

Pańska

Pana Tadeusza

Paproci

Parkowa

Pasieczna

Paska Jana Chryzostoma
Pastelowa

Patynów H. i L.

Pawlickiego Stefana
Pawłowskiego
Półłanki

Perłowa

Petrażyckiego

Piaseckiego Sergiusza

Pienińska

Pierackiego

Pierzchówka

Pietrusińskiego Jana

Piltza Jana

Piłkarska

Pinocc

Piotra Św.

Piwna

Płaszowska

Płk. Dąbka

Pochwalskiego

Pochyła

Pocztowa

Pod Dębami

Pod Kopcem

Pod Pomnikiem

Pod Strugą

Pod Wierzbami

Podedworze

Podgórki

Podgórki Tynieckie

Podgwiezdna

Podhalańska

Podhalnie

Podlesie

Podłęska

Podmiłów

Podmokła

Podskale

Podwórkowa

Pokutyńskiego Filipa

Polarna

Polonijna

Popiełuszki Ks.

Popławskiego

Poprzeczna

Porfirowa

Poronińska

Port Solny

Portowa

Potiebni

Potrzask

Potrzebowskiego

Poturalskiego

Powały z Taczewa

Powroźnicza

Powstańców Śląskich Aleja Powstańców Wielkopolskich Prażmowskiego

Praska

Presleya Elvisa

Prokocimska

Promienna

Promowa

Pronaszków Z. i A.

Prosta

Pruszyńskiego

Prylińskiego Tomasza

Przecinek

Przedwiośnie

Przekątna

Przełazek

Przełęcz

Przełom

Przemiarki

Przemysłowa

Przewóz

Przewiewna

Przy Cegielni

Przy Kuźni

Przy Moście

Przy Torze

Przykopy

Przyrodnicza

 

Przystanek Plac

Pszczelna

Pszenna

Pułaskiego Kazimierza

Pustelnia

Pustynna

Puszkarska

Pychowicka

Pytalińskiego

 

R

Rabczańska

Rabsztyńska

Raciborska

Radłowa

Radnickiego Zygmunta

Radosna

Rakuś

Ratajska

Ratajskiego

Różana

Rączna

Rękawka

Redemptorystów

Rejtana Tadeusza

Rżącka

Robotnicza

Rodzinna

Rodziny Jędów

Roi Bolesława

Rollego Karola

Rolna

Rożena

Romanowicza

Rozdroże

Ruciana

Ruczaj

Rutkowskiego Maksymiliana
Rybitwy

Rydygiera

Rygiera

Rylskiego

Rymanowska

Rynek Dębnicki

Rynek Fałęcki

Rynek Podgórski

Rytownicza

Rzebika

Rzemieślnicza

 

S

Sacharowa

Sadka

Salezjańska

Sanatoryjna

Sandomierska

Sanocka

Sapalskiego

Sapalskiego Franciszka

Sarmacka

Sas Zubrzyckiego

Saska

Saiczewskich

Sąsiedzka

Schonborna

Schulza

Schweitzera

Sczanieckiej

Sempołowskiej Stefanii

Serbska

Serkowskiego Emila Pl.

Seweryna

Siarczana

Siarczanogórska

Siarczki

Sidzińska

Siedlskiej

Sielska

Siemionowicza

Siostry Faustyny

Siostry Zimmer

Siostrzana

Skalica

Skąpskiego

Skośna

Skotczanka

Skotnicka

Skowronia

Skromna

Skrzetuskiego Jana

Skrzyneckiego Jana

Skwerowa

Słabego Mieczysława

Sławka Walerego

Słońskiego Gabriela

Słomiana

Słona Woda

Słupska

Smolarzy

Smoleńskiego

Smolenia

Smolki Stanisława

Smolna

Snozy

Snycerska

Sobótka

Soboniowicka

Sodowa

Sokolska

Solarzy

Solówki

Solna

Solvaya Ernesta

Soroki

Spacerowa

Spalskiego

Spółdzielców

Spiska

Sporna

Sportowa

Spychalskiego Józefa
Srzednickiego

Stacyjna

Starca Tadeusza

Staromostowa

Starowiejska

Starzyńskiego Stefana

Stattlera

Stawisko

Stępice

Stępnia

Stoczniowców

Stoigniewa

Stojałowskiego

Stolarza

Storczykowa

Stoszki Jana księdza

Strażacka

Stróża Rybna

Stręcka

Strąkowa

Stroma

Strumienna

Strycharska

Stryjeńskiego

Studzianki

Stwarza

Sucha

Sucharskiego

Sudecka

Sułkowskiego

Surzyckiego

Swoboda

Swoszowicka

Syreńskiego

Szaflarska

Szafrana Tadeusza

Szaniewskiego Junoszy

Szara

Szarskiego

Szarych Szeregów

Szastera

Szczanieckiej

Szczawnicka

Szczęśliwa

Szczecińska

Szczegów

Szczygielskiego Stanisława
Szczygła

Szerokie Łąki

Szklarska

Smaragdowa

Szpakowa

Szparagowa

Sztauyngera

Szukiewicza

Szumca

Szuwarowa

Szwai Jana

Szwedzka

Szybisko

Szyllinga

Szymkiewicza

Szymonowica

Szymona

 

Ś

Ściegiennego

Ślaskiego Jana

Śliska

Ślusarczyka

Ślusarska

Śmiałego Bolesława

Śnieżna

Św. Benedykta

Św. Kingi

Światowida

Świątnicka

Świętojańska

Świdzińskiego

Świebodzicka

Świeża

Świetlana

Łobodowskiego

Łosiówka

Łowiecka

Łowienicka

Łuczników

Łuczyńskiego Zygmunta Łukasińskiego Waleriana Łukowiec

Łużycka

Łutnia

 

T

Taborowa

Taklińskiego

Talowskiego Teodora

Tańskiego

Targowa

Tarnobrzeska

Tarnowska

Tarnowskiego

Tatrzańska

Tęczowa

Telewizyjna

Teligi

Telimeny

Tischnera Józefa

Tochowicza Leona

Tokarska

Topazowa

Topiarnia

Topografów

Toporczyków

Torfowa

Torowa

Traczy

Traugutta

Trawniki

Tretówka

Trybuny Ludów

Tuchowska

Tulipanowa

Turecka

Turka księdza

Turniejowa

Turonia

Twardowskiego

Tymotkowa

Tyniecka

Tynkarzy

Tytusa

 

U

Udzieli

Ukośna

Umińskiej Eugenii

Unruga Józefa

Urocza

Urwana

Uśmiech

Uzdrowiskowa

 

W

Wachholza Leona

Wadowicka

Walgierza Wdałego

Wallenroda

Ważewskiego

Wałbrzyska

Wałowa

Wandejska

Wapienna

Wapowskiego

Warchałowskiego

Warneńczyka Władysława
Warszewicza

Wasilewskiego Edmunda
Wąchały

Węgierska

Węglarska

Wczasowa

Weigla

Welońskiego Piusa
Wicherkiewicza Bolesława
Wichrowa

Widłakowa

Widnokrąg

Wielicka

Wielkanocna

Wielogórska

Wierchowa

Wierzbowa

Wilgotna

Winnicka

Wiśniewskiego Jerzego

Witosa

Wlotowa

Włodarska

Włoska
Wodna

Wojciecha z Brudzewa

Wojnicka

Wolności

Wolska

Wróblowicka

Wrobela

Wrony

Wspólnej

Wujka Jakuba

Wygrana

Wyżynna

Wyłom

Wypoczynkowa

Wysłouchów

Wyszyńskiego

Wzgórze

 

Z

Za Lipkami

Za Torem

Zachodnia

Zadworze

Zagaje

Zagonów

Zagrody

Zagrodzie

Zagrodzkiego Adolfa

Zagumie

Zakarczmie

Zakleśnie

Zakopiańska

Zakrzowiecka

Zalesie

Zamiejska

Zamknięta

Zamkowa

Zamłynie

Zamoyskiego

Zana

Zaporoska

Zarosie

Zaruskiego

Zarzyckiego

Zatorska

Zawiła

Zawiszy

Zbaraska

Zbrojarzy

Zbydnicka

Zdrojowa

Zduńska

Zdunów

Zelwerowicza Aleksandra
Zembrzycka

Ziętary

Zieleniec

Zielińskiego Bogdana

Zielna

Zielona

Zielonogórska

Zimna

Ziobrowskiego Stefana
Złocieniowa

Zmartwychwstania Pańskiego
Zolla

Zyndrama z Maszkowic

 

Ż

Żabia

Żaka

Żaków Krakowskich Żelazowskiego

Żeńców

Żmichowskiej Narcyzy

Żniwna

Żołnierska

Żurawia

Żywiecka

Żyzna

Źródlana